4 szoba 15 főnek, (1x2, 2x4, 1x5)

Árak

2500 Ft/fő/éj, Gyermekkedvezmény 14 éves korig: 2000 Ft/fő/éj

Szolgáltatások

Kiadó házunk a falu központjában, mégis csendes, zöld környezetben található. Közért, posta, orvosi rendelő, autóbuszmegálló pár perc sétára van.

Vendégházunkban 4 szoba (1x2, 2x4, 1x5), fürdőszoba, konyha teljes felszereléssel (gáztűzhely, mosogató, hűtő, mikro), ebédlő és terasz található. Zöld füves udvarunkon pedig kocsi parkolási lehetőség, nyársaló- és bográcsozó hely, hinta találhatók. A szobákba további pótágyak elhelyezhetők.

Programjaink, illetve szolgáltatásaink között szeretettel várjuk lovastanyánkon: