Creative Commons Licenc

Foci bajnokság 6.forduló

Dósa - Virág 2007.10.03. 20:14

A focit gólra játsszák!
A nagy örök igazság Tardon is beigazolódott. Felnőtt csapatunk már az első 10-15 percben 4 ordító gólhelyzetet hagyott ki, az ellenfél viszont egyetlen lehetőségét kihasználta! Később is sorozatban jöttek a cserépi támadások és a gólhelyzetek, de még az üres kapuba sem sikerült betalálni. A második félidő közepén aztán megtört a jég. Kiss Zoli kilépett a védők közül és a bal sarokba gurított.
A tardi nézők folyamatosan reklamáltak, nem bírták idegekkel, hogy a csapatuk ismét nyeretlen marad. A meccs vége felé többen a pályára szaladtak és próbálták a bírót "befolyásolni". Az idegen hangulatban a végeredmény 1:1 maradt.
Ifjúsági csapatunk lazán elintézte a gyengécske tardi ifit. A 9:0 akár több is lehetett volna. Góllövőink: Kéri Bence-6, Lapsánszki-1, Karczagi-1, Hüvelyes-1.

Forduló eredményei: felnőtt - ifi

Tiszatarján - Hejőszalonta  1:9  2:8
Hejőbába - Bükkzsérc  2:2  12:0
Kesznyéten - Mezőnyárád  2:2  4:5
Tiszabábolna - Sajóörös  0:3  2:2
Tibodaróc - Szakáld  3:4  2:1
Tard - Cserépfalu  1:1  0:9