Creative Commons Licenc

Foci Bajnokság 4. forduló

Dósa - Virág 2007.09.17. 14:02

2007.09.15-16

A hétvégi Hejőszalonta elleni derbi hatalmas, harcos,helyenként durva mérkőzést hozott. A tabella éllovasaiként léptek pályára a cserépfalui gyepszőnyegre, mit sem sejtve a hazaiak erőviszonyairól. Előbb az ifjúsági korosztály hozott az ellenfélre meglepetést, mindjárt az első félidőben vezetést szereztek a hazaiak Karczagi G. révén. A folytatásban volt 1 kiállítás a vendég oldalról ütés miatt. A második félidő gyengébb játékot hozott, az ellenfél tudott egyenlíteni, így a végére maradt az 1-1es eredmény.
A felnőtt csapat jól kezdte a mérkőzést (a zsérci meccsel ellentétben). Mindjárt a játékrész elején vezetéshez jutott a hazai csapat Balogh jóvoltából, amit sokáig tudott a csapat tartani a durva és szabálytalan ellenféllel szemben. Sajnos a félidő végén az állás 1-1 volt mivel az ellenfél szerzett 1 szemfüles gólt. A második játékrész még keményebb csatát hozott, de sikerült kijutni a nagy bírói ellenszélből és a csapat talpraállt. Ismét vezetést szerzett nekünk Bányi G. ami a meccset eldöntő gólt is jelentette. Az ellenfél 10 játékossal fejezte be a mérkőzést 1 játékos fölösleges szövegelése miatt.