Szakáld - Sajóörös  0:4  2:0
Tiszatarján - Cserépfalu  1:5  0:2
Tiboldaróc - Bükkzsérc  1:4  10:0

mérkőzésről röviden:
7. forduló utáni helyezése alapján nem tűnt túl nehéznek legyőzni Tiszatarján csapatát. Ám az első félidőben bebizonyították, mégis kell számolni a csapattal a bajnokság folyamán! Az első félidőben vezetést szereztek a hazaiak gyors és ügyes támadással. Szerencsés lövést követően egyenlíteni tudott csapatunk (Lakatos). A félidőben 1-1el fordultunk. A második félidőben a két csapat közötti különbség már megmutatkozott. Egymás után jöttek a gólok. Vitányi 2, Kiss Zoli és Balogh volt eredményes. Nagyon sok helyzetet kihagyott a csapatunk, akár nagyobb arányú győzelem is lehetett volna.

12.Tard          0-4-4  9-25  4p

*(Bükkzsérc csapatától 1pont levonás az ifi csapat létszámhiányos kiállása miatt)

12.Bükkzsérc      0-0-8  3-65  -2p *

*(Bükkzsérc csapatától 2x1pont levonás az ifi csapat létszámhiányos kiállása miatt)