Derda István 1 - Komáromi Tamás 7, Bányi Attila 11, Polányi László 13, Lakatos István 12 - Vitányi Márk 14, Balog Krisztián 9, Kiss Zoltán 10, Bányi Gergely 16 - Kiss Gábor 5, Boldizsár Szilárd 3, edző: Dósa László

Majnár Zs. - Kiss L. 4, dr. Pribéli 10, Kiss J. 8, Marancsik 16, - Hajdu 14, Asztalos 5, Varga G. 7, Szekeres 6, - Cservák 9, Szekeres P. 11

Cserék:

Nagy György, Gyenes Gábor, Dósa Gábor ill: Tamás, Kovács, Mester, Kiss, Asztalos, Rendes.

Nézők: 43 fagyoskodó

Vége a közvetítésnek, további képek az indafotón. Köszönjük a sok-sok kommentet, gyertek borozni Cserépbe!

Dósa László: Nehéz meccs, jó volt az ellenfél. Ahhoz képest hogy az utolsó helyen álltak, jók voltak. A csapat diadala, hogy ötödik helyen várjuk a tavaszt. Csúsztunk, másztunk, győztünk. Köszönet a játékosoknak, és a csapat segítőinek, Hák Attilának, Boldizsár Jóskának, Virág Bandinak,az egyesület elnökének Zubi Tibinek.

A daróci edző nem szeretne csapatképet és nem nyilatkozik.

a győztes csapat:

A daróciak szerint a bíró : gxxxxx, bxxxxx, szxxxx és elcsaxxx a meccset.

VÉGE

89. perc: GÓÓÓÓÓL   Komáromi 1-0. Félmagasan a jobb sarokba.

88. perc tizenegyes nekünk, a bíró megadta. Test test elleni küzdelem volt egy remek kiugratás után. Meg lehetett adni.

Nem tudunk eljutni a daróci tizenhatosig.

Olvasd tovább visszafelé az igazi! Kattints! Kommentáld!

86. perc: 12 le a 15 föl a daróciaknál. Nem tudom a neveket.

82. perc Egy centivel lőtt a kapunk mellé kb. hat méterről Varga, a daróciak játékosa. kezd sötétedni.

A Tibolddaróc  utolsó a bajnokságban. Cserépfalu az ötödik. Mellettem az egyik daróci játékos barátnője. Kezdek fáradni. A jegyző félti a laptoját, megvárja a meccs végét.

77. perc: Veszélytelen támadásunk után a daróciak egy az egyben Rókával, de a kapusunk remekül jött ki ezúttal. Lóg a levegőben a vendéggól.

74. perc: A kilépő Róka fölött emelte át Szekeres a labdát. A meccs eddigi legnagyobb helyzete. A daróciak vezsélyes támadásokat vezetnek.

71. perc. Róka újabb védése. Nincs felépített támadás, vagy mi hibázunk vagy a daróciak, és abból lehet helyzet. Mély a talaj, panaszkodik mindenki.

68. perc: Kovács be, Asztalos le a daróciaknál.

Újra kifagytam, képek majd az indafotón a meccs után, lehet, hogy bugos a blog.hu

66. perc Szekeres P. szabadrúgását védte Róka. az ellentámadást a daróci kapus hárította. A kapuk bevehetetlenek. Jágó lejött gyenes ment fel a pályára. Mindkét kezdő  csatárunk a padon pihen.

62. perc: Nyom a Cserép, de a helyzeteket nem tudjuk eredményesen befejezni.

Elmentem pisilni.

57. perc Kiss G. helyett Nagy Gy. a cserépeiknél. Erősítés csatársoron.

Ha képeket akarok kitenni az explorer lefagy... Mozilla nincs nem telepítgetek.

56. perc: a daróci edző szerint hajtós kemény meccs a mély talajon. Esemény nincs.

51. perc. Kavarodás a cserépi 16-oson, Szekeres nem tudott jól ráfordulni, Bányi újra mentett. Kisütött a nap.

46. perc: Megkezdődött a második félidő, egymásnak estek a körzeti sztárok. Az ötösön kapott ajándéklabdával Boldizsár nem tudott mit kezdeni. Boldizsárnak jágó az igazi neve, a papájának jó pincéje van a berezdi soron.

A világhírű edzőnk: Dósa László

Az edzőnk szerint, aki civilben alpolgármester: az ellenfél jól tartja magát, szervezetten, nagyon jól játszanak. De megtörjük az ellenállásukat és két három góllal győzünk.

A jegyző szerint: a győzelem lehetősége benne van a csapatban. A második félidő jobb lesz. Tipp: 2-0.

A szünetben elindult a jegyszedés, 200 pénzért lehet meglátogatni a sporteseményt.

Vége az első félidőnek.

45. perc: a daróci 11-es megrúgta a korlátot. A bíró fegyelmez.

43. perc. csere a daróciaknál, sérülés miatt lejött a 14-es, 12-es föl. A daróciak szerint egy tizenegyest nem adott meg a bíró, durva reklamálás esete forog fenn. 1 percig feküdt a földön az áldozat, akit Bányi tett ártalmatlanná tiszta eszközökkel.

41. perc szép daróci támadás véd Róka.

37. perc Vitányi szabadrúgása fölé.

35. perc: Bal oldali szöglet a kapus kiöklözte. Nyomunk. Komáromi újabb szabadrúgását újra lábbal védte a daróci kaups.

33. perc: Kisodródva a jobb szélről Kiss Gábor próbálkozott. A labdát a pásti pincesoron keresik.

A nap a felhőket támadja.

31. perc. Mezőnyjáték, próbálkozások itt és ott. Az edzők izzítják a játékosokat.

26. perc. Bal oldali hazai szabadrúgás (Komáromi Tamás) lábbal védett a kapus. A kontra veszélyesnek indult, de elpárolgott.

24. perc: daróci ártalmatlan szöglet. Bányi Attila helyén volt. Az eddigi lövéseket Bányi Gergely követte el.

21. perc: Unalmas mezőnyjáték. Fázik a lábam. Sörösrekeszen ülök.

Elküldtem a jegyzőt fotózni.

18. perc: Ha Bányi labdát kap, rögtön lő, újra védett a kapus. A tibolddaróci 11-es beszólt a bírónak. sárgát kapott. A szünetben remélem meglesz az összeállításuk.

Fotózok, írok, frissítek és néha kihagy a hotspot.

16. perc: nyom a Cserép Bányi újabb remek lövése.

A bírót fejberúgták. Elesett.

14.perc Bányi húszról lőtt, a kapus védett. cserépi mezőnyfölény kezd kialakulni. Elfogyott a söröm.

13. perc. Tibolddaróc újabb lapos lövése. Róka véd.

10. perc Kis Zoltán lőtt fölé harmincról.

5. perc: Jobb oldali szabadrúgáshoz jutott negyvenről Cserép. Nem volt lövés a kiugratás nem sikerült.

3. perc: Szorongat Tibolddaróc, Róka a hazai kapus nagyot védett.

1. perc:

Csak szöveg és képek lesznek a meccsről - mozgóképet nem is terveztünk, kedves kommentelő szurkolósokadalom.

világoskékben Tibolddaróc, kék sárgában Cserépfalu. Elkezdődőtt végre.

Elviszik a kispadot amin ülök. Kaptam egy kisasztalt.

Elállt az eső. Minden játékos kint van a pályán.

Jönnek ki a játékosok, fél órát kell ilyenkor várni - mondta Hák Attila főrendező.,A vendégcsapat játékosai miatt késünk. A késő játékosok most igazolják magukat.

Tibolddaróc polgármesterasszonya mikrobuszból nézi a mérkőzést.

Cserépfalu edzője: Győzünk. Délben ettem a tyúkhúst és bevillant.

A bírók még mindig az öltözőben tárgyalnak.

Elállt az eső, útközben a meccsre az ABS-em elment. Kaptam egy sört a jegyzőtől.

Dél-borsodi csoport megye három.

Még mindig várunk az eső végére, vagy lanyhulására.

Cserépfalu kék sárgában.

Zuhog az eső, mindenki az öltöző teraszán szárad. A vendég csapat kispadján ülök, mert csak ezen az oldalon van net.

1-1 az ifi vége. Kékben voltak ásványvízzel a kapus.

Működik a net nemsoká kezdünk, az ifi meccs utolsó perceinél tartunk 1-1