Creative Commons Licenc

Kiss Zoli pedagógusduplája

darvas 2009.09.07. 11:44

Négy háromra győztünk tegnap.

Nulla kettőnél kezdődött a meccs. A srácok valamiért két gólos hátrányból kezdtek el igazán futballozni. Nulla egynél a bíró úr tizenegyesnek látott egy műesést, Róka kapus kommentálta az esetet és mehetett átöltözni. Le is zuhanyzott. A félidő végén találtunk egy gólt, (Balogh K.) egy-kettővel mentünk pihenni. A szünetben Dósa főedző bezárkózott a csapattal az öltözőbe, és tisztán érthetően, választékos mondatokat megfogalmazva elmondta, hogy nyerni fogunk.

A csapat megértette, gyönyörű támadásokat vezettünk, kisütött a nap, csendben 10 emberrel három gólt lőttünk, Vitányi kezdte, Kis Zoli duplázott. A Tiszatarján csapatának köze sem volt a meccshez. A vége szoros lett, öt perccel a sípszó előtt harmadik gólját szerezte az ellenfél, de fegyelmezetten, taktikusan kihúztuk. Küzdelmes meccsen győzött a jobb csapat, nagyon kellemes kulturált csapat ellen sikerült győznünk. (közhelypressz)

Barna Róbert, Tiszatarján: Sportszerű mérkőzésen a jobbik csapat győzött.

Dósa főedző: Hatalmas meccsen 10 emberrel győztünk, nagy szívvel nagy játékkal.

Huszonhat kattintás a meccsről, nincsenek nagy jelenetek, nincs képünk gólba tartó labdáról, örömtől sugárzó kisgyermekekről, szőrüket vedlő aranyos kutyákról. Nehéz úgy kommentálni éls fotózni, hogy cigánykereket hányunk a pálya szélén örömünkben.

cserepfalu: Felhős Főedző

Szöveges tudósításért tessenek a twitter csatornánkra kattintani. Visszafelé olvasni tudók előnyben!

Következik 13-án Mezőnyárád idegenben. kezdés: 16.30