Virág Bandi visszatért

darvas 2010.04.12. 00:04

Tiszatarján - Cserépfalu 2-3 (1-2)

gől: Balogh K., Virág A,  Váradi T.

Főedző: Hasonlított a meccs a múlt heti Sajóörös győzelemhez. Végig uraltuk a meccset, Virág Bandi viszatért, nagyon kellett a gólja. Jók vagyunk. Szavaztam a meccs előtt.

Virág Bandi: 1. félidőben hamar kaptunk gólt. Nem tudtuk hátul fölvenni az embereket, pici zavar volt, az ellenfél csatára az 5.percben kiugrott és Róka mellett a kapuba gurított. Pár percre rá jött a válasz Balogh K. szenzációs góljával. Kilépett a védők mögül és átemelte a kapus fölött a labdát. 11.percben már 1-1.
Nem ült le a játék, jött is az eredmény. Vitányi kilépett jobb szélről, kicselezve a védőket a 16-oson belülre passzolt Balogh E.-nek, középre ívelte kapu elé a labdát, amit kb 2 méterről a kapuba fejeltem a 35.p-ben (1-2).
Ezt követően is számos helyzetet tudtunk kialakítani. A 41.percben Váradi a 16-osról lőtt a léc alá és már 2-vel jöttünk. Félidő után kiegyenlített volt a játék. Nem hagytak érvényesülni bennünket, tördelték a játékot, volt 2 sárga nekik, majd 1 gyors támadásból gólt szereztek a hazaiak a 76.percben. A csapat nem adta fel! A középpályán és hátul szépen blokkoltuk a támadásokat, kitartott az erőnk a meccs végéig! Az ellenfél játékosai az utolsó percekben már nehezen tűrték a "kezdő partjelző" bizonytalankodásait, többen meg akarták nyúzni. Voltak apróbb megjegyzések, jött is a piros. Végül is megérdemelten hoztuk el a 3 pontot!

Négy pontra vagyunk a dobogótól, vasárnap az utolsó helyezett Mezőnyárád csapata jön Cserépbe kikapni.