Szögletből a felsőbe

darvas 2010.10.30. 20:55

Mezőnyárád - Cserépfalu 1-1 (0-1)

Gól: Balogh Krisztián

Főedző: Szenzációs góllal vezettünk a szünetben, a szögletet a felső sarkoba csavarta Krisztián. A második félidőben egy nagyon gyanús tizenegyest fújt be a bíró, utána támadtunk, támadtunk de ha két napig tart a meccs, akkor sem tudtunk volna újabb gólt szerezni. A gólvonalról kifelé pattant a labda, három méterről a kapusba fejeltünk. Nem sikerült semmi. Hét sárgát kapott az ellenfél, az kicsit sok. Virág Bandi már a bemelegítésnél megsérült, félidőben le is kellett cserélnem, a középpályánk sem volt a megszokott. Hejőbába ellen ez kevés lesz.

Ifi: 1-10
Bálint Richárd: Már a mérkőzés kezdetekor átvettük az irányítást, és a 15. percben Kaposvári Zsolti révén a vezetést is megszereztük. Nem hagytunk alább a gól után sem, ekkor jött Mizser Norbi bombagólja 18 méterről. A nyárádiaknak még sikerült a szépítés, de sorra jöttek ezután is a góljaink. 5-1-es állásnál 4 mezőnyárádi játékost kiállítottak a 65. percben, innen már nem volt nehéz dolgunk. Gólok : Kaposvári Zsolti 2, K.Gábor 3, Mizser Norbi 2, Konta Tamás, Lapsánszky, Bálint Ricsi.

Még kettőt mérkőzünk a téli szünetig, jövő héten Tard jön, majd november 13-án Hejőbábára megyünk. Győzni.

Videónk nincs a mérkőzésről, van viszont egy darab mozielőzetesünk. Megmutatjuk a 2010-11-es szezonra készülő egész estés filmünk első előzetesét. A filmet 2011 nyarán mutatjuk be a cserépi moziban, mert akkor az is lesz!

Cserépfalu megye III. from Tóth Péter on Vimeo.

Az előzetest az iMovie trailerkészítő rakta össze 9 perc alatt.