Creative Commons Licenc

Pontosan

mioten 2010.03.28. 22:22

Szezonnyitó bajnoki labdarúgó mérkőzésen:

Mezőnagymihály-Cserépfalu: 2-2 góllövők: Kiss Zoltán (tizenegyesből) és Vitányi Márk

Értékelés holnap a Főedzőtől.

Update Főedző: Nagy derbi volt Nagymihályon.
Az ellenfél nagyon jó erőből álló csapat, négy új igazolása van a tavalyi szezonhoz képest. Nálunk egy új játékos szerepelt a Szihalmi csapatból igazoltuk Konta Tamást, aki jobboldali középpályásként kezdett a csapatban.
Az ellenfél erősen kezdett, az első tíz percben ki sem tudtunk jönni a kapunk elől, ráadásul a bíró befújt ellenünk egy 11-est. A 11-est hál'Istennek Róka nagy bravúrral kivédte. Ez lendületbe hozta a csapatunkat és 5 perc múlva már vezettünk is szintén 11-es góllal, Kiss Zoli jóvoltából. Az l. félidő második felében Mezőnagymihály egy szerencsétlen góllal előbb egyenlített, majd lesgyanús helyzetből a vezetést is megszerezték.
A 2. félidőben nem roppant össze a csapatunk, bár az ellenfélnek több helyzete is volt, ezeket azonban a hátvédek ill. a nagy formában lévő Róka kapusunk hatástalanította. Aztán eljött a 75. perc, amikor Vitányi Márk révén megszereztük az egyenlítést. Kiegyenlített volt ebben az időszakban a játék, nekünk is és nekik is voltak helyzeteik. Aztán a vége előtt néhány perccel a játékvezető megint belenyúlt a meccsbe, teljesen egyértelmű 11-esünket nem ítélt meg, gólhelyzetben az ellenfél kapusa letarolta az egyedül kilépő Balogh Krisztiánt a 16-oson belül, se 11-es, se kiállítás. Mielőtt elszabadultak volna az indulatok, a játékvezető lefújta a meccset.